umtsno.de

Dla waszych wpisów i kontaktów księga i notes: "Przeciwko masztom telefonii komórkowej"


Wyklejajcie plakaty, rozdawajcie ulotki !

ze względu na globalną zensurę tematu szkodliwości promieniowania EM wyklejanie plakatów i rozdawanie ulotek przy targach, koncertach, przy stadionach sportowych jest najskuteczniejszą metodą poinformowania ludzi o niebezpieczeństwie. Do plakatów, można też zamówić nieodpłatnie własną treść (webmaster@umtsno.de) ***


Walcz z mafią telefonii komórkowej

Urodziliśmy się tutaj i mamy prawo do życia !
Polski

Cenzura w Indymedia-Germany
Odpowiedzi na komentarze - Cenzura w Indymedia-Germany -
Fałszywe etykiety na Indy-NRF

dalsze polskie teksty


Deutsch:

exHofnarren der Mobilfunkmafia bei Indymedia
exProf. K. Hecht, "Zur Verharmlosung der gesundheitsrelevanten Wirkung von EMF
auf die funktionellen und körperlichen Prozesse des Menschen"
wichtig! ważne ! (polecam Rządowi Polskiemu tłumaczenie)
exBerichtigung, falsche Tatsachenbehauptungen bei Indymedia-Germany


DE
Uwaga, uwaga ! fałszywe etykiety na Indymedia-Germany

Hamburg, 11.4.2006

Tłumaczenie i uwagi do listu opublikowanego na indy-austria i schowanego jako - spam-
na stronie at.indymedia.org/newswire/display/55403/index.php


Uwaga, uwaga ! fałszywe etykietki na Indymedia-Germany
Za dużo specjalistów od wycinania i przepędzania
Czystka jest też znakiem samoorganizacji

"Indymedia to międzynarodowa sieć aktywistów i organizacji
zajmujących się tworzeniem niezależnych mediów. Naszym wspólnym celem jest dostarczanie informacji lokalnych i światowych o ważnych zjawiskach społecznych i politycznych w sposób całkowicie oddolny i niekomercyjny. My rozumiemy naszą działalność jako część światowego oporu przeciwko kapitalistycznej globalizacji"
- cytat z nagłówka na germany.indymedia.org/

W marcu 2006 skasowano w sposób "oddolny i niekomercyjny" moje trzy artykuły na temat zagrożeń telefonii komórkowej. Następnie zablokowano w Indymedia-Germany możliwość jakiegokolwiek kontaktu przez maile czy przez artykuły, zostałem wypędzony (gebannt lub let's plonk).

To wszystko na podstawie fałszywych oskarżeń jak:

- ja nie jestem Polakiem tylko szarlatanem, doktorem Munzert
- to Profesor Meyl podszywa się pod Polaka,
- ja jestem trollem (wysłałem na listę germany dwa maile i dwie odpowiedzi na maile),
- ja jestem nazistą,
- jestem antysemitą,
- artykuły moje to czysta ezoteryka,
- jestem oszustem, który wciska ludziom nic nie warte urządzenia.

Ja starałem się skorygować te bezpodstawne oskarżenia, (policzyłem głosy za ponowną publikacją moich artykułów, było siedem ZA patrz dalej "Falsche Tatsachenbehauptungen..") jednak ponieważ mnie na Indy-NRF zablokowali, musiałbym prowadzić proces sądowy, żebym mógł opublikować sprostowanie kłamstw trzech osób w Indy-NRF.

Także w Niemczech prawo prasowe zobowiązuje wszystkie redakcje do umieszczania sprostowań korygujących fałszywe informacje. Dlatego napisałem sprostowanie na 6 stron i zamieściłem je na Indymedia-Austria gdzie jest do dzisiaj pod
at.indymedia.org/newswire/display/55395/index.php
- Antirassismus : Antisemitismus
"Falsche Tatsachenbehauptungen bei Indymedia-Germany"

(Niestety, nie był to akt tolerancji tylko kalkulacji. Bez tego zamieszczenia podał bym sprawę do sądu i dowiedział bym się kto tak cenzuruje w Indy-NRF.)

Dlatego ten artykuł i te słowa co wy teraz czytacie, został w Indy-Austria schowany jako -spam- "Versteckt mit Kode "Anderes" (spam)" mnie nie wpuszczono na listę Indy-Austria. Czyli tzw - open publishing - w Austrii funkcjonuje też nie tak jak powinien. W liście do redakcji zaproponowałem zdjąć te części, które krytyka uważa że są spamem. Nawet mi nie odpowiedzieli.

Tutaj dalszy ciąg tłumaczenia z zablokowanego w Austrii tłumaczenia:

To mój ostatni artykuł z tematu krytyki mediów. Dlatego proszę was o samodzielne myślenie, które okazuje się w dzisiejszych czasach tak trudne dla wielu osób.

Pytaliście się już czasami dlaczego Indy-NRF jest tak tematycznie uboga ?
Popatrzcie sobie polskie czy austriackie Indymedia.

Czy faktycznie wszystkie informacje co ludzie chcą czytać sprowadzają się do demonstracji i walki z milicją.

Za globalizację nie jest przecież winna milicja..

Przeglądnąłem listy Indymedia-Germany z ostatnich czterech miesięcy i znalazłem tam przypadki wypędzenia i prześladowania, które wspólnie z moją dyskryminacją pokazują plan, który za tym stoi.
A więc w jednym mailu lewicowy przewodniczący związku studenckiego AStA oskarża Indy-NRF, że nie przez pomyłkę został na stronach Indy-NRF błędnie oskarżony o skrajną prawicowość i pomimo próśb sfałszowane artykuły o nim były w Indy-NRF przez długi czas dostępne dla wszystkich.

lists.indymedia.org/pipermail/imc-germany/2005-December/1222-gf.html

<Zameldowałem się, żeby omówić z wami uwidocznione poprzez skutki artykułów "skrajny prawicowiec przewodniczący związku studenckiego AStA w Aachen" oraz "Ultra skrajny prawicowiec przewodniczący AStA w Aachen" ważne problemy związane z waszą polityką redakcyjną. Pomimo długiego szukania, innej drogi skontaktowania się z redakcją nie znalazłem.>

Z kolei innemu autorowi ocenzurowano niewinny artykuł z komentarzem wyników lewicy w ostatnich wyborach, całkowicie bez jakichkolwiek podstaw. Po jego proteście artykuł znowu uwidoczniono.
de.indymedia.org/2006/03/142417.shtml
lists.indymedia.org/pipermail/imc-germany/2006-March/0328-4i.html

Działaczka internetowa i polityczna Anna (info@artalk.de) próbowała mi pomagać i przez to została obrzucona stekiem kłamstw i bzdur, zakwalifikowana jako troll i też wyrzucona z Indy-NRF jak ja. To była czysta samowola i dyskryminacja tych anonimowych strażników z Indy-NRF !

(List u dołu dotyczy moich trzech artykułów, które zostały na podstawie fałszywych oskarżeń, jak u góry skasowane, a ja zarzuciłem Indy-NRF bezpodstawną cenzurę, przyp. K.P.)

From: "anna", info at artalk.de
To: imc-germany@lists.indymedia.org
Subject: Re: [Imc-germany] Alex hetzt jetzt gegenAnna aus Polen, Nazi Problem!, Frühjahrsputz empfohlen!
Date: Thu, 30 Mar 2006 03:11:25

Czy masz na myśli, że naturalne wątpliwości przeciwko zbyt wielu specjalistom od wycinania i przepędzania ciebie obrażają ?

podaj dokładnie kogo ?
Przez co ?
I proszę to zdanie przeczytać w kontekście Twojego zarzutu
" To wygląda na to, że masz prawdziwe problemy.".

..nie opłaca się dalszy kontakt. Szukałam listy, bardziej ukierunkowanej w temacie. Jak widać pomyliłam mailinglistę, a więc jak powiedziane pozbyliście się problemu

Z lists.indymedia.org/pipermail/imc-germany/2006-March/0329-os.html

"jeszcze jedna sprawa
from: "Alex", alex at so36.net : de.indymedia.org 29.03.2006 19:32

Ta ?anna? z streikzentrale.tk jest jednym z najnowszych trolli na naszej liście adresowej. Zaczęliśmy petycję, żeby ją wykluczyć i ona jest na niektórych listach już wykluczona. Ona spamuje udziwnione, nie uściślone i nie zrozumiałe maile. Ona zaatkowała niektóre osoby osobiście i obraziła wielokrotnie członków naszego kolektywu. Zanim ukazały się posty tego dziwnego chłopaka, ona się mało pokazywała, ale obydwoje są naprawdę denerwujący. Oni nic nie rozumieją i są przez większość ignorowani.

Jest zaskoczeniem, że oni się zjednoczyli w walce przeciwko Indy-NRF. Gdybym był takim wariatem jak oni to widział bym w tym wielki spisek.

Itd itp:
Ja ( K. P.) tak to widzę: Indy-NRF została ustawiona na potrzeby paru osób oraz milicji.

Poprzez szczegółowe opisy do planowanych demonstracji może milicja wygodnie planować swoje akcje tygodnie przed ich rozpoczęciem.

Paru strażników i ich sztuczne duble (brak kontroli przez IP) blokują wszelkie możliwości do publikacji niezależnych informacji, chyba że ludzie karnie przystosowują się do wymogów tych paru osób i samodzielnie ocenzurowują się na zapas.

Takie postępowanie nie przyczynia się do publikacji uczciwych tekstów.

I to ma się nazywać niezależną platformą informacji dla wszystkich ?

Zdecydowanie Nie !

Indy-NRF została ustawiona jak tablica ogłoszeń dla akcji milicji i powinna być na tak długo odizolowana od międzynarodowej sieci, aż większość faktycznie będzie miała tam coś do powiedzenia.

Ja świadomie zrezygnowałem z osobistych ataków, aby nie odwrócić uwagi od tematu. Żeby odwrócić uwagę od treści i od tematu są stosowane, szczególnie przez służby specjalne i w polityce wściekłe, ale puste ataki na konkretne osoby (tak jak na mnie i Annę przez Alexa).

Spróbujcie nie wpaść w tą typową pułapkę.

Z życzeniami czystki w Indymedia-Germany
z Hamburga

Krzysztof Puzyna


DE
Indymedia-Germany artykuł, którego nie chcecie opublikować

Tłumaczenie listu Iris do Alexa
Bart 02.04.2006 21:02

Drogi Aleksie

Otrzymałam poniższy email od naszego przyjaciela (i nie jest to spam), który robi ważną robotę informując ludzi o ryzyku związanym z promieniowaniem.

Przeczytaj co napisałeś w emailu że "artykuły antysemickie będą ukrywane" lub cenzurowane.Myślę że źle zrozumiałeś list - ten list nie jest antysemicki, został napisany przez osobę która przeżyła holocaust, której rodzina została podczas holocaustu wymordowana.Jak w związku z tym może być on antysemicki?

Myślę że Twoja odpowiedz pokazuje, że nie zanużyłeś się dogłębnie w treść listu ani w jego temat.
Jestem gotowa Ci w tym pomóc:

Miliony ludzi wystawionych jest na genotoksyczny czynnik który powiązany jest w naukowych badaniach nie tylko z uszkadzaniem DNA ale również z wieloma innymi chorobotwórczymi efektami i od kiedy wielu ludzi cierpi z powodu promieniowania i od kiedy wielu ludzi już UMARŁO i nie może już zeznawać na temat swoich doświadczeń, po tym jak zostali wystawieni na promieniowanie jest duże podejrzenie że stracili swoje życie z powodu politycznego planu zakładającego maksymalny zysk dla firm i polityków, służących im i minimum ochrony dla ludności.

Od czasu kiedy WHO otrzymuje łapówki of firm energetycznych i komórkowych (potrzebujesz dowodów? zapytaj proszę), Michael Raz stara się zwiększyć wśród ludzi świadomość że stoimy przed ogromną masową zagładą,masowymi chorobami i masową śmiertelnością.Jeśli Indi media nie chce tego publikowac czy jest nadal alternatywnym medium?

Myślę że jest tym o co pyta Krzysztof Puzyna.

Pozdrawiam
Iris


PL
Indymedia-Germany, The article you don't want to publish

Iris Atzmon atzmonh@bezeqint.net
Don Mar 30 03:13:52 PST 2006
also here:
lists.indymedia.org/pipermail/imc-germany/2006-March/0330-7x.html

Dear Alex

I have received the below email from our friend (and not spam) who is doing an important work to inform people about the radiation risks. In the email read what you wrote that "antisemetic articles will be hidden" or censored.

I think you misunderstood the letter- the letter is not anti- antisemetic, it was written by a holocaust survivor whose family was killed in the holocaust, How can it be anti-semetic ?

I think that your answer shows you didn't go into the depth of the letter nor the subject. I am ready to help with that: Since millions of people are exposed to a genotoxic factor which is linked in scientific studies not only to DNA breaks but also to many other ill-effects, and since many people suffer from the radiation, and since many people are already DEAD and cannot testify anymore about their experience, after being exposed to this radiation, there is a strong suspicion that they lost their lives thanks to the political agenda of maximum profit to the companies and the politicians who serve them, and minimum protection for the public.

Since the World Health Organization receives bribes from the power and cellular companies (do you want proofs ? please ask), then Michael Raz is trying to raise the awareness of people that we stand in front a huge mass destruction, mass- sickness and mass- mortality. If the indi media doesn't want to publish it, is it really an alternative media?

I think this is what Krzysztof Puzyna asks.

Regards,
Iris.
Sent: Thursday, March 30, 2006 4:42 AM Subject: UMTSNO.DE has started its new Spring campaign !

Warning !
UMTSNO
has started its new Spring
campaign !

I publish articles at Indymedia PL and Indymedia Germany.

Indymedia Germany has censored three of my articles about health hazard connected to EM radiation.
There are problems with censorship.

Polish Indymedia are open, how open for critical articles on mobile phones are Indymedia in other countries ?
Try to open discussion with these people through publication of articles on BTS radiation in the UK or France.
indymedia.org/

Best regards

Krzysztof Puzyna
webmaster at umtsno.deHi Iris

Indymedia is a publication platform for all- Independent Media Center.
My articles have been censored.
What do you think about it?
for your information and for Michael Raz..

from comments pl.indymedia.org/pl/2006/03/19633.shtml?comments=true
(artickle also here iddd.de/umtsno/bocian.htm#indy)
dear friends from pl.indy

alex : de.indymedia.org, 29.03.2006 19:25

i'm sorry i do not speak your language and i don't understand anything written here. i hope you're fine with english.

the reason these posts were hidden is because they not only incorporate paranoid conspiracy theories that we're all going to die because of cell phones. the real reason is because the author and his linked website feature this:

iddd.de/umtsno/papde.htm#holo

this relativation of the holocaust is inacceptable for people understanding themselves as anti-fascist and acting against anti-semetism. it mocks the millions of innocent victims to the horrible industrialised mass-murder done by the german war machine in ww2.

i hope you understand we cannot allow this on our site, since we have in our mod-policy (de.indymedia.org/static/moderation.shtml) that antisemetic articles will be hidden.

i am very sorry that this troll after spamming our mailinglist now bothers you and hope you understand. if not, contact us at imc-germany at lists.indymedia.org or on irc.indymedia.org in #de.

in solidarity, alex
(one from de.indy, i cannot speak for the collective)
these artickles are from
iddd.de/umtsno/Pomiary/swaha.htm#odl
but for Indy-Germany in german
and from iddd.de/umtsno/recht.htm#gruhl

all mails are on
lists.indymedia.org/pipermail/imc-germany/2006-March/date.html
DE
Cenzura w niemieckiej Indymedia

Hamburg, 29.3.06

Zrobiłem wycieczkę do niemieckiej indymedia.

korespondencja po niemiecku jest widoczna pod
lists.indymedia.org/pipermail/imc-germany/2006-March/date.html
patrz u dołu pod - schlimme Zensur des "Kollektivs" bei Indymedia ? - 

Zamieściłem podobny artykuł jak na polskiej stronie
admin.pl.indymedia.org/pl/2006/02/18574.shtml

Walka z mafią telefonii komórkowej. Dodałem fotkę pod tytułem "Czujemy się źle"
po niemiecku pod tytułem - Körperverletzung durch Mobilfunk und Handys - na stronie
germany.indymedia.org/2006/03/142344.shtml

Zamieściłem też jeszcze jeden artykuł (na Indy-De
germany.indymedia.org/2006/03/142284.shtml) - An OStA Jens Gruhl - na prośbę pani Dr Schrodt ze Schwajcarii - o skalarnym promieniowaniu elektromagnetycznym wykrywalnym na razie tylko przez unikalne przyrządy pomiarowe aktualnie zabronione przez wyrok sądu niemieckiego. Pretekstem było zakwalifikowanie tych przyrządów do grupy instrumentów lekarskich, a na to trzeba w NRFie mieć pozwolenia z izb lekarskich.

Konstruktor tych przyrządów jest profesorem i doktorem, ale z elektrotechniki oraz budował przyrządy do pomiarów i eksperymentów, a nie do leczenia.. Artykuł ozdobiłem tłustą, zadowoloną buzią prokuratora.

W kategorii media zamieściłem w komentarzu do artykułu -Themenspecial - Qualitätsoffensive -
germany.indymedia.org/2005/03/110312.shtml
propozycję zatroszczenia się o temat masztów stacji bazowych telefonii komórkowej na indy-germany.

Wszystkie trzy moje teksty zostały ocenzurowane czyli wyrzucone.

Najpierw pod pretekstem, że są ezoteryczne, a następnie gdy ezoteryzm został uznany jako za zbyt mały powód do cenzury tekstów, znaleziono na mojej stronie komórkowe wiatraczki, które połączono z - ezoteryzmem. -

Ezoteryczne (pola skalarne), prawicowe (wiatraki) czyli teksty "prawicowej ezoteryki" są w Indymedia Germany cenzurowane..

Przy tym zostałem pouczony, że jestem przez te wiatraki faszystą. Autor Raz przyrównujący zagładę Żydów w Oświęcimiu do zagłady ludzi przez pola elektromagnetyczne stacji telefonii komórkowej jest też faszystą

" A request for your honour's interference for the prevention of an International Electromagnetic Holocaust "

Czyli ja i moi towarzysze walki z mafią telefonii komórkowej z Izraela pani Iris Atzmon oraz ocalony z Oświęcimia więzień Michael Raz, zostali pouczeni przez Niemców z Indymedia, że są faszystami !!

Niemieckie przeświadczenie - my wiemy zawsze lepiej - było i będzie niezależnie od sytuacji, ale że my - z Indymedia Germany jesteśmy szczególnymi antyfaszystami powstaje przypuszczam w Oświęcimiu, gdzie grupy młodych Niemców sprzątają place i baraki, kładą kwiatki, dają jałmużny i fotografują się przy tym. Po takim "poświęceniu" czują się najlepszymi antyfaszystami.

To że cenzura, odcinanie ludzi od informacji w formacie Indymedia teoretycznie dostępnym dla wszystkich, jest strukturą faszystowską, nie jest dyskutowane. Tak jak nie jest dyskutowany ogólny poziom wykształcenia cenzorów oraz braki w tolerowaniu poglądów innych - ewidentny rasizm.

Tematu telefonii komórkowej, poruszającego miliony ludzi nie było i nie ma do dzisiaj w Indymedia Germany, ale teraz wiem dlaczego.

Indymedia-Germany jest sterowana przez paru zwolenników telefonii komórkowej, (być może żyją oni ze sprzedaży komórek) i jest formatem pozornie otwartym !

Przy okazji do kolekcji dorobiłem się drugiego ostrzeżenia, pierwsze było przed rokiem od nazistów, a teraz od tych niby najlepszych antyfaszystów z indymedia Germany..

Ostrzeżenie z prawej z 2005 roku z powodu inicjatywy demokracji bezpośredniej

W niedługim czasie przejmiemy władzę w Niemczech
wszystkich obcych wywłaszczymy i wyrzucimy z kraju, wprowadzimy karę śmierci oraz wszystkie antyniemieckie podmioty oskarżymy o zdradę państwa i powiesimy.Ostrzeżenie z lewej z 2006 roku z powodu protestu przeciwko cenzurze moich artykułów na indymedia

Jutro rano skierujemy działo elektromagnetyczne o sile 2,5 megawat na twój dom.
Umrzesz w ciągu paru sekund !

jeszcze Polska nie zginęła !

Krzysztof PuzynaAdministrator strony umtsno.de poleca:
streszczenie 1500 wyników badań naukowców radzieckich (po niem.)
iddd.de/umtsno/rus.htm
Uwaga!

Do kontaktu z umtsno wystarcza zwykły mail z tekstem bez opcji html, a napisany w kodowaniu Latin 2 czyli iso 8859-2. Listy bez polskich nagłówków nie sciągam z servera tylko niszczę bez czytania. Załączników .exe itp nie otwieram. Otwieram: .pdf, .doc, .rtf, .gif , .jpg i worda od znanych mi adresów

pozdrowienia
administrator

| polskie teksty | Inicjatywa Demokracji bezpośredniej | Apel Freiburdzki

Dla waszych wpisów i kontaktów księga i notes: "Przeciwko masztom telefonii komórkowej"