umtsno.deZapobież nieszczęściu ! walcz z mafią telefonii komórkowej
Kraków. Jeśli masz komórkę to Ty finansujesz nowe stacje bazowe telefonii komórkowej, a z tym choroby i powolną śmierć nie tylko Tobie najbliższych dzieci.

Kraków, strona główna | Koscioły | naukowa dyskusja | prace naukowe (en, de)W sprawie budowy stacji bazowej telefonii komórkowej na budynku szkoły nr 124 przy ul. Sucharskiego

19.09.2007 r.

Witam

Piszę do Pana o pomoc w zajęciu się sprawą budowy stacji bazowej telefonii komórkowej na budynku szkoły podstawowej nr 124 przy ul. Sucharskiego. Szkole, która niedawno obchodziła swoje 130-lecie!

Instalacja ta została wykonana bez zgody rodziców jak również mieszkańców okolicznych domów. Zainteresowane strony tzn. rodzice i mieszkańcy nie zostali w żaden sposób poinformowani o planowanej inwestycji.

Maszt anteny został wybudowany w okresie wakacji. Jakież było nasze zaskoczenie, kiedy przyprowadzając dzieci na rozpoczęcie roku szkolnego 3 września, oczom naszym ukazał się ten przerażający widok.

Nadmienię tutaj, że do budynku szkoły nr 124 przy ulicy Sucharskiego uczęszczają dzieci z klas 0 do 3 czyli te najmłodsze, najbardziej narażone na szkodliwe działanie mikrofalowych fal elektromagnetycznych. Jako rodzice dzieci uczęszczających do tej szkoły

STANOWCZO SPRZECIWIAMY SIĘ TEJ INSTALACJI!

Na zebraniu rodziców w klasach, jak również trójek klasowych z P. Dyrektorem szkoły wyraziliśmy swoje niezadowolenie i sprzeciw.

Zebraliśmy praktycznie 100% podpisów rodziców uczniów o sprzeciwie kontynuacji tej budowy i uruchomienia stacji bazowej. Tyle mówi się o Bezpiecznej Szkole. Czy instalowanie takich urządzeń na budynku szkoły daje nam to poczucie? NIE! Stwierdzenia Dyrekcji szkoły, że jak się obawiamy o zdrowie swoich dzieci to przecież możemy je przepisać do innej szkoły jest karygodne!

Proszę o zajęcie się tą sprawą.

Proszę wykorzystać również zdjęcia i informacje ze strony:

sp124.e.krakow.pl

Z poważaniem

Wojciech Nowak

W załączeniu zdjęcia masztu na szkole nr 124 przy ulicy Sucharskiego, oraz pismo o wstrzymanie budowy, które w dniu dzisiejszym zostanie przekazane do Wydziału Architektury i Budownictwa, oraz do Państwowej Inspekcji Pracy.


Pismo w sprawie demontażu stacji bazowej telefonii komórkowej na budynku szkoły nr 124 przy ul. Sucharskiego, .pdf, 41 KB

Spotkanie w rzeczonej sprawie, odbędzie się w czwartek 20 września 2007 roku o godzinie 18.30 w salce katechetycznej przy kościele na ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 35 w Krakowie Bieżanowie.

Na spotkaniu będą obecni rodzice dzieci uczęszczających do tej szkoły, przedstawiciele Dyrekcji Szkoły, obiecał być Pan Poseł na Sejm RP Andrzej Adamczyk, jak również przedstawiciele rady Dzielnicy XII. Mamy też zapewnioną wizytę ekipy TVP3 Kraków.